חדשות ועדכונים

אירוע לכבוד יום האישה הבינלאומי - "מחוברות באקדמיה"

אירוע לכבוד יום האישה הבינלאומי - "מחוברות באקדמיה"

8 מרץ, 2021

חוגגות יחדיו את יום האישה הבינלאומי באקדמיה! בפעם הראשונה התארגנו המוסדות האקדמיים לאירוע משותף ומיוחד - "מחוברות באקדמיה", בו תהיה חשיפה למגוון האנושי והמחקרי העשיר של נשים-חוקרות באקדמיה בישראל. הירשמו והצטרפו אלינו!

 

 

מיזם לוקחות במה יוצא לדרך, הצטרפו אלינו ושנו את המציאות!

20 ינואר, 2021

"לוקחות במה – חוקרות בחזית השיח הציבורי" הוא מיזם חדשני של האוניברסיטה העברית בהובלת יועצת הנשיא להוגנות מגדרית וקידום נשים במדע, פרופ' חיה לורברבאום-גלסקי ועו"ד גייל שורש ובתמיכתו של רקטור האוניברסיטה פרופ' ברק מדינה. 

לפרטים נוספים והצטרפות לחצו כאן

למה חשוב לציין את היום הבינלאומי לנשים במדע?

14 פברואר, 2021

ביום חמישי,11/2/2021, האוניברסיטה העברית פצחה במסורת חדשה לציון היום הבינלאומי לנשים ונערות במדע וקיימה כנס. הכנס החלוצי הוא פרי יוזמתה של פרופ' חיה לורברבאום-גלסקי, יועצת נשיא האוניברסיטה להוגנות מגדרית, בתמיכה מלאה של הנהלת האוניברסיטה העברית, במטרה לציין את תרומתן האדירה של החוקרות לכל תחומי הידע של האוניברסיטה ולהעלות לדיון סוגיות ייחודיות להתמודדות של נשים בעולם האינטנסיבי של האקדמיה והמחקר.

דף הפייסבוק שלנו

fa646fbc78ca60e22a8001e98e283d27

שלום לכולן ולכולם.

האתר שלנו, לקידום נשים במדע ובמחקר, נבנה ע"י יועצת הנשיא והוועדה להוגנות מגדרית באוניברסיטה העברית, מתוך מטרה לרכז מידע בנושאי מגדר לרווחת חוקרות ותלמידות באוניברסיטה. באתרנו תוכלו למצוא מידע אודות זכויות ונהלים, תוכניות לימוד, מלגות המיועדות לנשים, מלגות בנושאי מגדר, כנסים ואירועים בתחום.  נשמח לפרסם מידע נוסף. אנחנו מזמינות אתכן ואתכם לעזור לנו להפוך את האתר לפלטפורמה עדכנית ומעודכנת בתחום ולעדכן אותנו במתרחש.

מלגות

מלגות

כנסים

כנסים

זכויות ונהלים

מסמכים ונהלים

פרוייקט ״מגוון, מגדר ומצוינות״

סדנאות