חדשות

אירוע לכבוד יום האישה הבינלאומי - "מחוברות באקדמיה"

אירוע לכבוד יום האישה הבינלאומי - "מחוברות באקדמיה"

8 מרץ, 2021

חוגגות יחדיו את יום האישה הבינלאומי באקדמיה! בפעם הראשונה התארגנו המוסדות האקדמיים לאירוע משותף ומיוחד - "מחוברות באקדמיה", בו תהיה חשיפה למגוון האנושי והמחקרי העשיר של נשים-חוקרות באקדמיה בישראל. הירשמו והצטרפו אלינו!

 

 

יועצות הנשיא להוגנות מגדרית מזמינות אותך להשתתף באירוע משותף, מיוחד וראשון מסוגו, בו חברו יחדיו תשע אוניברסיטאות, לציון יום האישה הבינלאומי לשנת 2021 - ב-08/03/2021 בין השעות 14:30-12:30.

מיזם לוקחות במה יוצא לדרך, הצטרפו אלינו ושנו את המציאות!

20 ינואר, 2021

"לוקחות במה – חוקרות בחזית השיח הציבורי" הוא מיזם חדשני של האוניברסיטה העברית בהובלת יועצת הנשיא להוגנות מגדרית וקידום נשים במדע, פרופ' חיה לורברבאום-גלסקי ועו"ד גייל שורש ובתמיכתו של רקטור האוניברסיטה פרופ' ברק מדינה. 

לפרטים נוספים והצטרפות לחצו כאן

למה חשוב לציין את היום הבינלאומי לנשים במדע?

14 פברואר, 2021

ביום חמישי,11/2/2021, האוניברסיטה העברית פצחה במסורת חדשה לציון היום הבינלאומי לנשים ונערות במדע וקיימה כנס. הכנס החלוצי הוא פרי יוזמתה של פרופ' חיה לורברבאום-גלסקי, יועצת נשיא האוניברסיטה להוגנות מגדרית, בתמיכה מלאה של הנהלת האוניברסיטה העברית, במטרה לציין את תרומתן האדירה של החוקרות לכל תחומי הידע של האוניברסיטה ולהעלות לדיון סוגיות ייחודיות להתמודדות של נשים בעולם האינטנסיבי של האקדמיה והמחקר.
לקריאה נוספת בתקשורת לחצו כאן.

לכל החדשות